Microsoft Connect Istanbul – 2018

Bildiğiniz üzere, Daron, BB The King ve Cihan ile oluşturmuş olduğumuz Teknolot grubu altında, etkinliklerimize ücretsiz ve açık bir şekilde doğru bilgileri aktarmayı amaçlayarak devam ediyoruz.

2018 yılının son etkinliğini Microsoft Türkiye sponsorluğunda gerçekleştirdik. 2018 yılı içerisinde en çok eğlendiğim ve etkileşimi yüksek olan etkinliklerden biriydi. Bunda Bilgin’in payı oldukça fazla oldu 🙂 Bizleri, benim daha önce bilmediğim Kahoot uygulaması ile tanıştırdı. Etkinlik sonunda yaptığımız sunumlardan ufak sorularla çok eğlenceli bir yarışma düzenledik ve ilk 3 kişiye de hediyelerimiz oldu.

Sunumlarımız sırasında da hediye dağıtmayı ihmal etmedik 🙂

İlk 3’e giren arkadaşları tekrar tebrik ederim 🙂

Kendi oturumumda canımız ciğerimiz Xamarin’in 3.4+ ve 4.0 yeniliklerinden bahsettim ve VS2019 ile gelen Xamarin yeniliklerine değindim. Açıkçası katılamayanların keşke kaydı olsaydı diyeceği bir etkinlik oldu.

Teknolot github hesabı altından etkinlikte yapılan demo ve sunumlara ulaşabilirsiniz.

Yiğit

Xamarin Developer, Consultant & Architect. Community Leader and Director of Xamarin Türkiye

2 Comments

You can post comments in this post.


  • İstanbul’a döndükten çok kısa bir süre sonra en sevdiğim iki MVP’nin bir arada bulunup değerli bilgilerini paylaştığı bir etkinliğe katılmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Emeğinize ve zihninize sağlık.

    Orhan Bulut 4 sene ago Reply


    • Güzel vakit geçirdiğine çok sevindim ve yorumun için teşekkürler 🙂

      Yiğit 4 sene ago Reply


Post A Reply